RELAX & BEAUTY

Joga Twarzy, automasaż, relaks.

Chcesz zadbać o siebie w naturalny sposób?

Może chciałabyś ćwiczyć Jogę Twarzy, ale masz wątpliwości odnośnie tego jak wykonywać ćwiczenia? A może czujesz się przytłoczona codziennymi obowiązkami i czujesz napięcia w obrębie twarzy i całego ciała?
A może nie możesz się zmobilizować do regularnego relaksu?  

Stworzyłam Relax & Beauty z myślą o kobietach takich jak Ty. 

Spotykamy się w aplikacji Zoom na wspólnych ćwiczeniach online.

W każdy poniedziałek o 20 i czwartek o 22. 

Nie możesz być na żywo? Przez cały miesiąc będziesz mieć dostęp do nagrań w zamkniętej grupie na Facebooku.

Każde spotkanie trwa ok. 50 minut.

DZIĘKI RELAX & BEAUTY

CO OTRZYMASZ W RAMACH ZAKUPU?

OPINIE O PRACY ZE MNĄ

Moja twarz po sesji na bruksizm z Magdą była niesamowicie rozluźniona. Widziałam w lustrze jak złagodniały rysy twarzy. Wprowadzając ćwiczenia z sesji w swoją codzienność moja buzia wygląda wspaniale a ja czuję się ze sobą lepiej, bo wiem, że dbam o siebie.
Kasia
O face yodze słyszłam już dawno, ale dopiero z Magdą zaczęłam ćwiczyć. Magda ma w sobie coś, co mnie urzeka. Lubię ćwiczyć, naśladując Jej ruchy, bo jest w tym łagodne płynięcie, jakiś spokój. Mam wrażenie, jakby każdy ruch dawał mojej twarzy (i mnie) dawkę miłości. Już po kilku minutach czuję się odprężona, a moja twarz wygląda na bardziej zrelaksowaną. Polecam ćwiczenia z Magdą, jest prawdziwą Czarodziejką ❤
Iza

hej, JESTEM MAGDA

Instruktorka Jogi Twarzy, naturoterapeutka, która pomoże Ci naturalnie zadbać o Twarz i Duszę, tak abyś z uśmiechem patrzyła na swoje odbicie w lustrze.

Uczę ćwiczeń Jogi Twarzy i automasażu, a także technik pozwalających zharmonizować przepływ energii w organizmie. Wprowadzę Cię w stan głębokiego relaksu, abyś mogła zregenerować się po ciężkim dniu. Podpowiem także jakie nawyki i pożywianie warto wprowadzić do swojego życia, by długo cieszyć się dobrym samopoczuciem i pięknym wyglądem.

Ze mną odnajdziesz na swojej twarzy nie tylko piękno, ale również spokój i radość. 

© 2021 Dobro z Natury | Polityka Prywatności