WAKACYJNA OFERTA SPECJALNA 

TERAZ możesz kupić miesięczny lub roczny dostęp do programu RELAX & BEAUTY aż 90 zł taniej.

OFERTA do 25 lipca do 23:59.

RELAX & BEAUTY

Holistyczny program dla Kobiet

Relax & Beauty to regularne spotkania online w zamkniętej i bezpiecznej przestrzeni na platformie Zoom. 

W ramach programu wykonujemy gimnastykę i automasaż twarzy, relaksacje, ćwiczenia rozciągające i wzmacniające całe ciało. 

Szczególną uwagę przykładamy m.in. do rozluźnienia pospinanych mięśni oraz ujędrnienia skóry.

Możesz teraz wykupić dostęp w promocyjnej cenie, ale dołączyć do programu w dowolnym momencie (np. jak wrócisz z urlopu). W ramach programu otrzymujesz miesięczny dostęp do zajęć online i zamkniętej grupy na Facebooku, w której są umieszczane nagrania.

Ważne! Nie masz czasu na to, by 4 razy w tygodniu uczestniczyć w zajęciach online? Nic nie szkodzi. Program przypomina karnet OPEN na siłowni. Korzystasz z tych zajęć, z których możesz. Pozostałe możesz “nadrobić” z nagrań, ale nie musisz. Każde spotkanie stanowi odrębną całość i nie trzeba mieć specjalistycznej wiedzy czy doświadczenia, aby w nich uczestniczyć.

guasha-sklep

ĆWICZ RAZEM Z NAMI W KOBIECYM GRONIE

W poniedziałki o 22:00 i wtorki o 20:00
Joga Twarzy, automasaż i kinesiotaping estetyczny (m.in. masaż limfatyczny, tanaka, powięziowy, Gua Sha, próżniowy, akupresura i ćwiczenia na poszczególne partie twarzy)  Zajęcia prowadzi Magdalena Marek.

W czwartki o 20:00
Automasaż twarzy połączony z technikami głębokiej relaksacji (automasaż z wykorzystaniem azjatyckich technik odmładzających, m.in. Kobido, Korugi, Gua Sha + uwalnianie emocji z ciała. Pogadanki kosmetyczne.
Zajęcia prowadzi Marta Żakowska.

W piątki o 20:00
Automasaż ciała i gimnastyka w kobiecym rytmie (m.in. uelastycznienie całego kręgosłupa, ćwiczenia na wdowi garb, wzmocnienie mięśni brzucha).
Zajęcia w zastępstwie prowadzą Marta Zawadzka i Karolina Kamińska. 

DZIĘKI ZAJĘCIOM

8.jpg

MOJA METAMORFOZA

WAKACYJNA PROMOCJA

1 miesiąc
99 zł regularna cena: 189 zł
  • Miesięczne uczestnictwo w programie Relax & Beauty
12 miesięcy
809 regularna cena: 899 zł
  • 12- miesięczne uczestnictwo w programie Relax & Beauty

Dostępne metody płatności: 
BLIK, przelew online, płatność kartą, PayPal, Google Pay, Twisto (kup teraz, zapłać w ciągu 30 dni)

CO OTRZYMASZ W RAMACH ZAKUPU?

OPINIE O PRACY ZE MNĄ

Moja twarz po sesji na bruksizm z Magdą była niesamowicie rozluźniona. Widziałam w lustrze jak złagodniały rysy twarzy. Wprowadzając ćwiczenia z sesji w swoją codzienność moja buzia wygląda wspaniale a ja czuję się ze sobą lepiej, bo wiem, że dbam o siebie.
Kasia
O face yodze słyszłam już dawno, ale dopiero z Magdą zaczęłam ćwiczyć. Magda ma w sobie coś, co mnie urzeka. Lubię ćwiczyć, naśladując Jej ruchy, bo jest w tym łagodne płynięcie, jakiś spokój. Mam wrażenie, jakby każdy ruch dawał mojej twarzy (i mnie) dawkę miłości. Już po kilku minutach czuję się odprężona, a moja twarz wygląda na bardziej zrelaksowaną. Polecam ćwiczenia z Magdą, jest prawdziwą Czarodziejką ❤
Iza

hej, JESTEM MAGDA

Instruktorka profesjonalnego automasażu twarzy oraz jogi twarzy (akredytacja The International Institute for Complementary Therapists oraz International Practitioners of Holistic Medicine). Dyplomowana naturoterapeutka specjalizującą się w podejściu Healthy Aging. Antropolożka Kultury zafascynowana podejściem przedstawicieli różnych stron świata do tematu zdrowia, piękna i dobrego samopoczucia.

© 2022 Dobro z Natury | Polityka Prywatności