Dziękuję! Bezpłatny ebook jest już w drodze do Ciebie. 

Zanim wyjdziesz mam dla Ciebie OFERTĘ SPECJALNĄ, która jest dostępna tylko przez ograniczony czas. 

HANDS FREE FACE YOGA

Słuchaj mp3 i ćwicz Jogę Twarzy bez użycia rąk

Skoro tu jesteś, na pewno pobrałaś już bezpłatny ebook z ćwiczeniami. W tym miejscu chciałabym zaprosić Cię o krok dalej – do ćwiczenia razem z nagraniami mp3, które masz zawsze pod ręką. Dzięki nim będziesz ćwiczyć regularnie i szybciej zauważysz efekty.

Możesz je wpleść w swoją codzienność i wykonywać np. podczas spaceru, gotowania, sprzątania, jazdy samochodem czy pracy przed komputerem.

ĆWICZ RAZEM ZE MNĄ

Nagrania mp3 z ćwiczeniami Jogi Twarzy to mój autorski pomysł będący odpowiedzią na brak motywacji, o którym często wspominają moje Klientki podczas sesji indywidualnych. Ćwiczenie z nagraniami jest dziecinnie proste – włączasz mp3 i ćwiczysz, gdziekolwiek jesteś. W ramach zakupu otrzymujesz film instruktażowy i 3 nagrania – jedno jest bardziej energetyczne, drugie relaksujące, trzecie nie wymaga ruchów głową i gałkami ocznymi – jest więc idealne do prowadzenia samochodu. 

Wyobraź sobie, że jedziesz do pracy. Wsiadasz do auta, włączasz mp3 HFFY Energy i w rytmie pobudzającej muzyki ćwiczysz ze mną Jogę Twarzy. Na miejsce dojezdżasz rozpromieniona i w dobrym humorze. Miłe rozpoczęcie dnia, prawda?

A wieczorem? Potrzebujesz wyciszenia i rozluźnienia. Idziesz do kąpieli lub na spacer do parku, a w odtwarzaczu włączasz mp3 HFFY Relax. Ćwiczysz Jogę Twarzy w rytmie kojącej muzyki i podnoszących na duchu afirmacji.

 

Tylko teraz możesz kupić pakiet nagrań HANDS FREE FACE YOGA w promocyjnej cenie 17 zł zamiast 59 zł.

DZIĘKI NAGRANIOM

Projekt bez tytułu (1)

CO OTRZYMASZ W RAMACH ZAKUPU?

OPINIE O PRACY ZE MNĄ

Moja twarz po sesji na bruksizm z Magdą była niesamowicie rozluźniona. Widziałam w lustrze jak złagodniały rysy twarzy. Wprowadzając ćwiczenia z sesji w swoją codzienność moja buzia wygląda wspaniale a ja czuję się ze sobą lepiej, bo wiem, że dbam o siebie.
Kasia
O face yodze słyszłam już dawno, ale dopiero z Magdą zaczęłam ćwiczyć. Magda ma w sobie coś, co mnie urzeka. Lubię ćwiczyć, naśladując Jej ruchy, bo jest w tym łagodne płynięcie, jakiś spokój. Mam wrażenie, jakby każdy ruch dawał mojej twarzy (i mnie) dawkę miłości. Już po kilku minutach czuję się odprężona, a moja twarz wygląda na bardziej zrelaksowaną. Polecam ćwiczenia z Magdą, jest prawdziwą Czarodziejką ❤
Iza

hej, JESTEM MAGDA

Instruktorka Jogi Twarzy, naturoterapeutka, która pomoże Ci naturalnie zadbać o Twarz i Duszę, tak abyś z uśmiechem patrzyła na swoje odbicie w lustrze.

Uczę ćwiczeń Jogi Twarzy i automasażu, a także technik pozwalających zharmonizować przepływ energii w organizmie. Wprowadzę Cię w stan głębokiego relaksu, abyś mogła zregenerować się po ciężkim dniu. Podpowiem także jakie nawyki i pożywianie warto wprowadzić do swojego życia, by długo cieszyć się dobrym samopoczuciem i pięknym wyglądem.

Ze mną odnajdziesz na swojej twarzy nie tylko piękno, ale również spokój i radość. A w sercu? Miłość do Siebie.

© 2021 Dobro z Natury | Polityka Prywatności