Dobro z Natury

Zadbaj o Siebie naturalnie

Twoja twarz straciła blask i wygląda na zmęczoną? Dostrzegasz na niej coraz więcej zmarszczek? Czujesz się ze sobą gorzej niż jeszcze kilka lat temu?

Wkrocz ze mną na holistyczną i w pełni naturalną drogę do piękna, zdrowia i lepszego samopoczucia.

Nauczę Cię kombinacji ćwiczeń, automasażu, technik akupresurowych, ćwiczeń relaksacyjnych.

Przekażę Ci także cenne wskazówki z zakresu odżywiania, naturalnej pielęgnacji oraz dbania o siebie na poziomie Ciała i Duszy.

Chcesz odnaleźć swój wewnętrzny blask i rozkwitać bez względu na to ile masz lat? Jesteś w dobrym miejscu.

Co zyskasz dzięki pracy ze mną?

Redukcja zmarszczek

Poznasz ćwiczenia poprawiające kondycję mięśni, co zaprocentuje redukcją bruzd i zmarszczek.

Jędrniejsza skóra

Poznasz techniki stymulujące produkcję kolagenu i elastyny, a także dowiesz się jak wykonywać ćwiczenia poprawiające krążenie i zwiększające dopływ tlenu do komórek skóry.

Lepsze samopoczucie

Nauczę Cię ćwiczeń poprawiających przepływ limfy i energii Qi w organizmie, co będzie skutkowało lepszym samopoczuciem.

Głęboki relaks

Stan odprężenia i wyciszenia na poziomie ciała, umysłu oraz emocji niweluje problemy ze snem i wspomaga procesy regeneracji organizmu. Rozluźnisz spięte mięśnie.

Polubienie siebie

Uwolnisz się od wewnętrznego krytyka i nawiążesz życzliwszy kontakt ze sobą, Dzięki pracy z podświadomością przetransformujesz niewspierające przekonania na swój temat.

Holistyczne podejście

Dowiesz się jakie nawyki z zakresu dbania o siebie, odżywiania czy pielęgnacji możesz włączyć do swojego życia, by wyglądać jeszcze piękniej

Instruktorka Jogi Twarzy, naturoterapeutka, która pomoże Ci naturalnie zadbać o Twarz
i Duszę, tak abyś z uśmiechem patrzyła na swoje odbicie w lustrze.

Dlaczego Twarz i Duszę? Działania wyłącznie na planie fizycznym to czubek góry lodowej. Co z tego, że nie będziesz mieć zmarszczek, jeśli w głębi duszy będziesz nieszczęśliwa? Czy możesz wtedy czuć się naprawdę piękna?

.Dzięki takiemu podejściu zadziałamy wielowymiarowo i na Twojej twarzy pokaże się nie tylko piękno, ale i spokój, radość, harmonia. W sercu zagości miłość do Siebie.

Pracuj ze mną!

JOGA TWARZY 1:1

Zajęcia indywidualne, podczas których nauczę Cię dopasowanych do Ciebie ćwiczeń Jogi Twarzy, relaksacji, akupresury i automasażu oraz aplikacji kinesiotapingu estetycznego.

ROZKWITAM 1:1

Jesteś gotowa, aby zadbać o siebie wielowymiarowo? Zapraszam Cię w podróż do źródła Twojego piękna. W czasie 6-miesięcznego procesu pomogę Ci odkryć Twoją wewnętrzną boginię.

WARSZTATY NA ZAMÓWIENIE

Szukasz sposobu na ciekawe spędzenie czasu w gronie przyjaciółek lub innych bliskich Ci osób? A może chcesz zapewnić swoim pracownikom dawkę wspólnego relaksu online?

Chcesz poznać akcesoria do masażu?

Our Sweets

Handcrafted delights that instantly brighten up your day. Whether its chocolate, vanilla or cinnamon, we use the finest ingredients to produce these mouth watering artifacts.

Tasty Breakfast

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec mattis pulvinar 

Birthdays & Events

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec mattis pulvinar 

Fresh Coffee

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec mattis pulvinar 

Odtwórz wideo

Our Sweets Collection

The best way to experience our wide collection of sweets is to visit the store. Follow the aromas and choose the most enticing sweets to satisfy your palate.