Pomagam rozkwitać

Twoja twarz straciła blask i jędrność?
Dostrzegasz na niej coraz więcej zmarszczek?
Jesteś zmęczona i potrzebujesz głębokiego relaksu?

Chwyć moją dłoń i wkrocz na holistyczną i w pełni naturalną drogę do piękna, zdrowia i lepszego samopoczucia.

Nauczę Cię kombinacji ćwiczeń, automasażu, technik akupresurowych, ćwiczeń relaksacyjnych.

Przekażę Ci także cenne wskazówki z zakresu odżywiania, naturalnej pielęgnacji oraz dbania o siebie na poziomie Ciała i Duszy.

Chcesz odnaleźć swój wewnętrzny blask i rozkwitać bez względu na wiek? 

Jesteś w dobrym miejscu.

Karnet na styczniowe zajęcia Jogi Twarzy i automasażu

16 spotkań w miesiącu w cenie 116 zł. Kupując karnet oszczędzasz 348 zł.

Nurt Healthy Aging, w którym pracuję, korzysta ze zdolności organizmu do regeneracji po to, by spowolnić proces starzenia i móc cieszyć się zdrowiem na poziomie komórkowym

Co zyskasz dzięki pracy ze mną?

Redukcja bruzd i zmarszczek * Jędrniejsza skóra dzięki technikom stymulującym produkcję kolagenu i elastyny * Poprawa przepływu krwi, tlenu i limfy * Likwidacja obrzęków * Rozluźnienie spiętych mięśni twarzy, szyi i karku * Głęboki relaks niwelujący problemy ze snem i wspomagający procesy regeneracji organizmu * Poprawa samopoczucia i stanu zdrowia poprzez zastosowanie technik poprawiających przepływ energii Qi w organizmie.
.

Pracuj ze mną

kwiatek_

SESJE 1:1

Możesz wybrać spośród różnych rodzajów sesji. Do wyboru:  sesja Jogi Twarzy, automasażu i kinesiotapingu estetycznego; sesja relaksacyjna lub konsultacja Healthy Aging.

kwiatek_

ZAJĘCIA GRUPOWE ONLINE

Zajęcia online 2 x w tygodniu (poniedziałki o 20 i czwartki o 22). Trwają ok. 45 minut. Można wykupić pojedyncze zajęcia w cenie 29 zł lub karnet miesięczny w cenie 116 zł.

kwiatek_

WARSZTATY NA ZAMÓWIENIE

Wspólna nauka Jogi Twarzy i ćwiczeń relaksacyjnych z przyjaciółkami? A może integracyjne zajęcia dla pracowników? Jednorazowo lub regularnie. Minimum 3 osoby. Online lub stacjonarnie.

Hej, jestem Magda

Instruktorka Jogi Twarzy, naturoterapeutka i terapeutka Healthy Aging, która pomoże Ci naturalnie zadbać o siebie, tak abyś z uśmiechem patrzyła na swoje odbicie w lustrze. Nauczę Cię ćwiczeń Jogi Twarzy i automasażu, a także technik pozwalających zharmonizowanie przepływu energii w Twoim organizmie. Wprowadzę Cię w stan głębokiego relaksu, abyś mogła zregenerować się po ciężkim dniu. Podpowiem także jakie nawyki i pożywianie warto wprowadzić do swojego życia, by długo cieszyć się dobrym samopoczuciem i pięknym wyglądem. Pomogę Ci odnaleźć na swojej twarzy spokój i radość. A w sercu? Miłość do Siebie.