[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

CZYM JEST JOGA TWARZY?

To holistyczna i w pełni naturalna droga do piękna, zdrowia i lepszego samopoczucia. To kombinacja:

  • ćwiczeń twarzy,
  • automasażu,
  • technik akupresurowych,
  • ćwiczeń relaksacyjnych i oddechowych,
  • a także cennych wskazówek z zakresu odżywiania, naturalnej pielęgnacji i dbania o siebie.

Joga Twarzy to naturalna metoda ujędrniająca, wygładzająca zmarszczki, niwelująca drugi podbródek i worki pod oczami. Sprawia, że twarz nabiera blasku, wygląda na bardziej wypoczętą i młodszą. Co także istotne – buduje świadomość tego jak wiele – dosłownie – jest w naszych rękach.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Headline_Widget”][/siteorigin_widget]

KILKA SŁÓW O TWARZY

Twarz to jedna z najdelikatniejszych, a zarazem najbardziej wyrazistych części naszego ciała. Z jednej strony jest bardzo intymna, z drugiej najbardziej widoczna. Twarz nigdy nie kłamie – to na niej mamy wypisane wszystkie emocje, radości i smutki.

57 mięśni na twarzy i szyi pracuje dzielnie każdego dnia. Czy nie dziwi Cię, że spędzamy w swoim życiu mnóstwo godzin ćwicząc i rozluźniając mięśnie ciała, a zapominamy o twarzy?

Ćwiczenia, które wszyscy znamy nie przekraczają “magicznej granicy”, jaką jest szyja. Dlaczego? Przecież nasza twarz też potrzebuje uwagi, byśmy mogły czuć się świetnie. I nie chodzi tu tylko o kwestie wyglądu. Praktyka Jogi Twarzy to doskonała metoda na codzienny relaks. To także jeden z najprzyjemniejszych sposobów na to, by powiedzieć do siebie w lustrze “Kocham Cię”…

Korzyści, jakie możesz osiągnąć dzięki pracy ze mną:

skóra bardziej odżywiona

Dowiesz się jak wykonywać ćwiczenia poprawiające krążenie i zwiększające dopływ tlenu do komórek skóry, dzięki czemu staną się one bardziej odżywione.

skóra bardziej elastyczna

Poznasz techniki stymulujące produkcję kolagenu i elastyny w środkowej warstwie skóry, dając gładszą, bardziej elastyczną i jędrniejszą cerę.

redukcja bruzd i zmarszczek

Poznasz ćwiczenia poprawiające kondycję mięśni, co zaprocentuje redukcją bruzd i zmarszczek.

lepsze samopoczucie

Poznasz techniki akupresury, dzięki którym poprzez stymulację specjalnych punktów na twarzy możesz pozytywnie wpływać na cały organizm.

odprężenie

Nauczysz się prostych technik relaksacyjnych i oddechowych, które pozwolą Ci zachować wewnętrzny spokój każdego dnia.

zadbanie o siebie

Dowiesz się jakie nawyki z zakresu dbania o siebie, odżywiania czy pielęgnacji skóry możesz włączyć do swojego życia, by wyglądać jeszcze piękniej

Najczęściej zadawane pytania

PO JAKIM CZASIE SĄ WIDOCZNE EFEKTY?

Już po pierwszym treningu zauważysz różnicę – poczujesz się zrelaksowana, a Twoja twarz rozpromienieje. A efekty długoterminowe? Każda z nas jest inna, dlatego ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Zwykle po kilku tygodniach efekty są dobrze widoczne. Odpowiedź zależy jednak od Twojego stylu odżywiania, redukcji stresu, pielęgnacji skóry i czasu, który codziennie przeznaczasz na Jogę. Kluczowa jest tutaj regularność – najlepiej ćwiczyć 6 razy w tygodniu 2-50 minut. Lepiej ćwiczyć przez 20 minut przez 6 dni w tygodniu niż 120 minut jednego dnia. Kropla drąży skałę!

 

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

CZY JOGA TWARZY NIE POWODUJE ZMARSZCZEK?

Nie, jeśli będziesz wykonywać ćwiczenia poprawnie. Właśnie dlatego dobrze na początku swojej przygody z Jogą Twarzy umówić się na sesję indywidualną lub warsztaty grupowe – tak abym mogła skorygować ewentualne błędy, które wykonujesz.

Ćwiczenia twarzy ujędrniają mięśnie. Unosząc je, budują młodziej wyglądającą skórę. A więc poprzez ćwiczenie twarzy, tak naprawdę budujesz tkankę mięśniową, która zmniejsza zmarszczki.

Techniki Danielle Colins Face Yoga Method pracują ze wszystkimi trzema warstwami skóry w taki sposób, że tkance łącznej nic nie grozi.

Pamiętaj, aby nie marszczyć i nie ciągnąć na siłę skóry podczas ćwiczeń i automasażu.

DLA KOGO JEST JOGA TWARZY?

Jogę Twarzy mogą ćwiczyć wszyscy – zarówno kobiety, jak i mężczyźni w każdym wieku. Metoda, której uczę jest zbawienna dla osób, które posiadają głębokie zmarszczki i bruzdy, ale jest także doskonałą formą profilaktyki. Im wcześniej rozpoczniesz wykonywanie ćwiczeń, tym później dostrzeżesz oznaki starzenia na swojej twarzy.

Joga Twarzy jest bezpieczna dla osób, które poddały się operacji plastycznej. Należy jednak skonsultować się z lekarzem, zanim przystąpisz do ćwiczeń. Możliwe, że należy odczekać jakiś czas zanim zaczniesz praktykować. Podobnie sprawa ma się w przypadku inwazyjnych metod medycyny estetycznej.

W każdym wieku dobrze znaleźć czas na to, by zadbać o siebie w naturalny sposób. Joga Twarzy to nie tylko sposób na piękny wygląd. To także świetna metoda relaksu i nawiązania życzliwej relacji ze sobą.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

CZY TO NAPRAWDĘ DZIAŁA?

Potrzebujesz dowodów naukowych? W 2018 roku na uniwersytecie Northwestern przeprowadzono test skuteczności Jogi Twarzy. Co się okazało? Osoby ćwiczące codziennie przez 20 tygodni wyglądały średnio o 3 lata młodziej.

Istnieje także szereg badań naukowych, które potwierdzają korzystny wpływ na cały organizm elementów składowych Jogi Twarzy takich jak: akupresura, masaż twarzy, ćwiczenia oddechowe i relaks.

Poznaj moją ofertę:

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Features_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

KIM JESTEM?

Nazywam się Magdalena Marek i pomagam kobietom czuć się świetnie we własnej skórze.

Nauczę Cię Jogi Twarzy online lub podczas warsztatów grupowych w całej Polsce. Stacjonarnie mogę wykonać Ci także odprężający lub liftingujący masaż. Prowadzę gabinet w Sochaczewie.

Od zawsze byłam zainteresowana różnymi sposobami ludzi na zachowanie zdrowia i pogody ducha. Studiowałam etnologię na Uniwersytecie Warszawskim, a pracę magisterską pisałam o zależnościach pomiędzy sposobem odżywiania a samopoczuciem.

Wciąż byłam głodna wiedzy – stawiałam mnóstwo pytań i poszukiwałam odpowiedzi. W ten sposób zainteresowałam się naturalnym podejściem do życia, do zdrowia i urody. Kontynuowałam naukę w dziedzinie terapii naturalnych i w marcu 2018 roku odebrałam dyplom Naturoterapeuty.

Jestem także certyfikowaną instruktorką Jogi Twarzy wg metody Danielle Collins Face Yoga Method. Ukończony przeze mnie kurs jest zatwierdzony i akredytowany przez International College of Holistic Medicine oraz CPD Yoga Alliance.