Kim jestem?

holistyczne-zarzadzanie-stresemPoznaj mnie.

Nazywam się Magdalena Marek i pomagam kobietom czuć się świetnie we własnej skórze.

Nauczę Cię automasażu i Jogi Twarzy online lub podczas warsztatów grupowych, a jeśli jesteś z Sochaczewa, pomogę się zrelaksować podczas odprężających masaży i form pracy z ciałem.

Od zawsze byłam zainteresowana różnymi sposobami ludzi na zachowanie zdrowia i pogody ducha. Studiowałam etnologię na Uniwersytecie Warszawskim, a pracę magisterską pisałam o zależnościach pomiędzy sposobem odżywiania a samopoczuciem.

Wciąż byłam głodna wiedzy – stawiałam mnóstwo pytań i poszukiwałam odpowiedzi. W ten sposób zainteresowałam się naturalnym podejściem do życia, do zdrowia i urody.

Kontynuowałam naukę w dziedzinie terapii naturalnych i w marcu 2018 roku odebrałam dyplom Naturoterapeuty (kod zawodu 323009).

Jestem certyfikowaną instruktorką profesjonalnego automasażu twarzy i Jogi Twarzy wg metody Danielle Collins Face Yoga Method. Ukończony przeze mnie kurs jest zatwierdzony i akredytowany przez International College of Holistic Medicine oraz International Institute for Complementary Therapists.

Twarz jest odzwierciedleniem naszego samopoczucia i stanu zdrowia. Zdając sobie sprawę z tego, w jaki sposób emocje i towarzyszący nam na co dzień stres, oddziałują nie tylko na ciało i umysł, ale także na nasz wygląd zewnętrzny, zainteresowałam się psychokosmetologią i dołączyłam do Programu Beauty By Psychocosmetology.

Ukończyłam także szereg dodatkowych szkoleń, dzięki którym poznałam techniki pozwalające dłużej zachować młodość, wewnętrzny spokój i witalność – m.in. techniki relaksacyjne, masaż Shiatsu, Shiatsu Facelift, terapia pulsacyjna, R.E.S.E.T.®, Kundalini Reiki, wizualizacje medyczne, aromaterapia, psychologia zdrowia, praca z polem informacyjnym wg dra R. Bartletta, Soul Body Fusion®, psychoneuroregulacja i Silva Life System).

W mojej pracy przyświecają mi 4 zasady:

  • każda z nas jest częścią Natury, jest zależna od jej praw;
  • każda z nas składa się nie tylko z ciała, duszy i umysłu, ale także z systemu energetycznych czakr i meridianów;
  • nasz sposób myślenia oraz przekonania na własny temat mogą wzmacniać lub osłabiać organizm;
  • nieustanne życie w stresie może ograniczać dopływ krwi i tlenu, upośledzać system odpornościowy oraz pozbawiać organizm życiodajnej energii Qi.