Redukcja stresu – spotkanie indywidualne

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

Stres jest integralną częścią naszego życia. Jak radzić sobie ze stresem? Czy wiesz, że sposób, w jaki zarządzasz stresem ma olbrzymi wpływ nie tylko na Twój stan zdrowia i samopoczucie, ale także na Twój wygląd?

Należy pamiętać, że chwilowy stres może być niezwykle pozytywny – motywuje, przygotowuje do działania, dodaje energii.

Gorzej jeśli utrzymuje się przez dłuższy czas. Jeśli stres jest długotrwały, może prowadzić do depresji, osłabienia systemu odpornościowego i wyzwolenia lub zaostrzenia objawów wielu chorób z autoagresji, takich jak np. hashimoto, cukrzyca czy reumatoidalne zapalenie stawów. Może przyczynić się także do powstania przewlekłych chorób serca, układu krążenia i jelit. Nasza skóra w takiej sytuacji staje się szara i mniej elastyczna.

Jak radzić sobie ze stresem?

Istnieje wiele sposobów na radzenie sobie ze stresem. Jedne z nich są „zdrowe” i wspierające, inne „niezdrowe” i destrukcyjne.

Wśród tych pierwszych znajdują się m.in: relaksacja i wizualizacja, zdrowy styl życia i odżywianie, techniki oddechowe, zmiana ograniczających przekonań, a także ograniczenie kontaktów z toksycznymi ludźmi i sytuacjami, umiejętność wyrażania emocji i bycia asertywną.

Wśród niewspierających technik radzenia sobie ze stresem znajdują się m.in.: palenie papierosów i inne używki, przejadanie się, spędzanie godzin przed telewizorem, izolowanie się od rodziny i przyjaciół, wyładowywanie swoich emocji na innych.

Jak wyglądają konsultacje?

Konsultacje odbywają się wirtualnie (Zoom, Skype). Jedna sesja trwa 60 minut.

Naszą pracę zaczniemy od znalezienia stresorów – czyli sytuacji i zachowań, które są dla Ciebie głównym źródłem stresu, a które mogą niekorzystnie wpływać na Twoje samopoczucie.

Zidentyfikujemy je i zobaczymy co (dobrego lub złego) wniosły one do Twojego życia. Pomogę Ci znaleźć najlepsze dla Ciebie sposoby redukcji stresu i pokażę Ci jak z nich korzystać. Nauczę Cię metod relaksacyjnych, oddechowych, kwantowowych i tych pracujących stricte na naszej twarzy – jogi twarzy i automasażu.

Ważnym krokiem w całym procesie jest także nawiązanie wspierającej relacji z samą sobą i pożegnanie ograniczających przekonań na temat siebie i świata.

Nie wykonam za Ciebie ciężkiej pracy, ale będę Cię wspierać na każdym kroku Twojej przemiany.

Pod koniec każdej sesji zawsze ustalamy plan działania na kolejne dni – tak abyś mogła kontynuować pracę nad sobą. Będą to m.in. nagrania i ćwiczenia. Jeśli będziesz miała jakieś pytania lub wątpliwości pomiędzy sesjami, przez cały czas jestem do Twojej dyspozycji poprzez e-mail.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Features_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_PriceTable_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Headline_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Features_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_GoogleMap_Widget”][/siteorigin_widget]