Masaże odmładzające i relaksacyjne – Teresin

Skorzystaj z dobrodziejstw Natury

Masaż relaksacyjny w Teresin? Potrzebujesz chwili wytchnienia? A może szukasz naturalnych metod, dzięki którym Twoja twarz odzyska blask?

Nazywam się Magdalena Marek. Jestem dyplomowaną naturoterapeutką, terapeutką Healthy Aging, certyfikowaną instruktorką jogi twarzy.

Specjalizuję się w wykonywaniu masaży poprawiających wygląd i kondycję skóry twarzy, a także w masażach relaksacyjnych całego ciała.

Wiem, że nasze ciało to coś więcej niż fizyczna powłoka, więc staram się aby każdy masaż nie tylko rozluźniał ciało, ale aby pozwalał usunąć także napięcie emocjonalne i przywracał wewnętrzną harmonię.

Nasze dobre samopoczucie jest niezwykle istotne w kontekście stanu zdrowia i tego jak postrzegamy świat. Dlatego zapraszam wszystkich, którzy pragną oderwać się od codziennego zgiełku i znaleźć chwilę tylko dla siebie.

W Teresinie przyjmuję w Plotherapy
ul. Rynkowa 13
96-515 Teresin

W Teresinie i okolicach możliwość masażu z dojazdem do domu.

Masaże wyłącznie po wcześniejszym umówieniu.
Zapisy: 881 206 636.

Jeśli nie odbieram, proszę o sms.

Masaż relaksacyjny Teresin

Masaż od stóp do głowy Toja

Jego głównym celem jest redukcja stresu, przywrócenie wewnętrznej równowagi,
a także złagodzenie napięć mięśniowych. Podczas masażu korzystamy z olejku.
Masaż jest wykonywany powoli i płynnie, aby zapewnić maksymalne odprężenie.
Poprzedzony rozmową i dopasowany do Twoich preferencji.

60 min – 160 zł
90 min – 240 zł
120 min – 310 z

Masaż pulsacyjny

Pulsing (kołysanie) ma zbawienny wpływ dla układu nerwowego. Pomocny w stanach gorszego samopoczucia, a także np. po przeżytej traumie. W delikatny sposób niweluje napięcia, przywraca równowagę pomiędzy półkulami mózgu, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie narządów. Masaż wykonuje się w ubraniu.

30 min – 100 zł
60 min – 160 zł
90 min – 240 zł

Masaż rozluźniający plecy

Doskonałe rozwiązanie dla osób, które spędzają długie godziny w niezmiennej pozycji, takiej jak np. siedzenie przy komputerze lub prowadzenie samochodu. Dzięki masażowi możliwe jest wyeliminowanie napięć, które często gromadzą się w okolicach pleców, szyi i karku.

30 min – 100 zł

Dodatek: kinesiotaping

To kolorowe taśmy, które są aplikowane po masażu. Ich celem jest, aby utrwalić efektu rozluźnienia.

10-30 zł

Masaż twarzy Teresin

Odmładzający masaż GLOW

Relaks i naturalne manualne modelowanie twarzy – masaż tkanek głębokich twarzy, szyi, dekoltu, karku i barków. Zawiera w sobie elementy masażu Kobido, transbukalnego, mioplastycznego, terapii kostno-mięśniowej. Poprzedzony rozmową, aby był dopasowany do Twoich preferencji.

60 min – 170 zł
90 min – 250 zł
120 min – 320 zł

Ukojenie

Masaż twarzy, głowy, karku i obręczy barkowej pomocny przy odczuwaniu napięć w tej okolicy. Pomocny m.in. w bruksizmie, zgrzytaniu i zaciskaniu zębami, powracających migrenach, “klusce w gardle”, a także odczuwalnym dyskomforcie w tym obszarze.

60 min – 150 zł

Masaż twarzy bańkami

Wykonywany specjalnymi bańkami do masażu twarzy. Rozluźnia napięte mięśnie, dzięki czemu twarz wygląda na zrelaksowaną i gładszą, zmniejsza opuchliznę i obrzęki twarzy, pobudza syntezę kolagenu, uelastycznia skórę i redukuje zmarszczki, pobudza ukrwienie, detoksykuje.

60 min – 170 zł

Masaż twarzy Gua Sha

Wykonywany specjalnymi kamieniami. Poprawia samopoczucie, działa liftingująco, niweluje zastoje limfatyczne, poprawia elastyczność i jędrność skóry, zmniejsza widoczność zmarszczek. Poprawia przepływ życiowej energii w ciele.

60 min – 170 zł

Dodatek: maseczka algowa

W trakcie masażu szyi, karku i obręczy barkowej, na twarz może zostać nałożona regeneracyjna maseczka dopasowana do Twojego typu skóry.

20 zł

Dodatek: kinesiotaping

To kolorowe taśmy, które są aplikowane po masażu. Ich celem jest, aby utrwalić efektu rozluźnienia, liftingu czy drenażu.

10-30 zł

Masaż relaksacyjny Teresin. Dlaczego warto?

Indywidualne podejście. Każdy masaż poprzedzony jest rozmową po to, aby jak najlepiej dopasować go do Twoich aktualnych potrzeb.
Masaże relaksacyjne są znane ze swojej zdolności do redukowania stresu i napięcia. Podczas masażu ciało uwalnia endorfiny – naturalne substancje chemiczne w mózgu, które działają jako naturalne środki przeciwbólowe i przeciwdziałają stresowi. Masaż może pomóc w złagodzeniu objawów lękowych, poprawić nastrój i zwiększyć poczucie spokoju.
Masaże niwelują nadmierne napięcie mięśniowe. To szczególnie ważne dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia lub mają pracę wymagającą wielogodzinnego siedzenia przed komputerem.
Poprawa krążenia krwi i limfy oraz dotlenienia tkanek. Lepsza eliminacja toksyn i poprawa funkcji narządów wewnętrznych.
Masaż relaksacyjny jest nie tylko korzystny dla ciała, ale także dla umysłu. Odpoczynek, jaki zapewnia masaży relaksacyjnych, pomaga w zredukowaniu objawów depresji, zwiększa koncentrację i poprawia ogólne samopoczucie. Masaż może być również świetnym sposobem na złagodzenie bólu głowy i migrenowych dolegliwości.

Vouchery prezentowe

Chcesz kupić bon podarunkowy na prezent? Skontaktuj się ze mną: 881 206 636

Adres gabinetu w Teresinie

Plotherapy
ul. Rynkowa 13
96-515 Teresin

W Teresinie i okolicach możliwość masażu z dojazdem do domu.

Wizyty wyłącznie po wcześniejszym zapisaniu.
Zapisy: 881 206 636.
Jeśli nie odbieram, proszę o sms.

Przyjmuję także w gabinecie w Sochaczewie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.