Masaż twarzy Shiatsu Facelift

Shiatsu Facelift to unikalna kombinacja technik łączących w sobie wiedzę z zakresu zachodniej anatomii, jak i pracę na akupunktach wyróżnionych w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej. Dzięki tym technikom możemy wpływać na mięśnie twarzy, rozluźniać je, wzmacniać, poprawiać ukrwienie i przepływ limfy, przywracać elastyczność i jędrność. 

Shiatsu Facelift jest zabiegiem traktującym nasz organizm holistycznie, prowadzącym do zdrowia i świetnego samopoczucia psychofizycznego. Daje uczucie błogości, harmonii i jednocześnie energii do podejmowania kolejnych wyzwań.

Jest to bardzo efektywna, naturalna technika, która nie wykorzystuje żadnej mechanicznej czy chemicznej ingerencji. Bez skalpela czy innej inwazyjnej metody, pozwala wydobyć nasze naturalne piękno i cieszyć się lepszym samopoczuciem.

Jakie są efekty masażu Shiatsu Facelift?

Pierwszymi i odczuwalnymi natychmiast doznaniami są głęboki relaks, wyciszenie i odprężenie, nasza twarz odzyskuje zdrowy koloryt, blask i witalność. Jednak działania tego przyjemnego zabiegu są daleko szersze. Możemy je odczuć zarówno na poziomie ciała, umysłu, jak i emocji.

Shiatsu Facelift pracuje na umiejscowionych na naszej twarzy, początków i końców 6 z 12 kanałów energetycznych (powiązanych z narządami wewnętrznymi), które wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oplatają nasze ciało. W wyniku tego, choć pracujemy tylko na twarzy, przyczyniamy się do uwolnienia blokad energii (Ki, Chi) oraz przywrócenia równowagi ciała. Tym samym masaż twarzy przekłada się nie tylko na efekty estetyczne, ale także na harmonijne funkcjonowanie całego naszego organizmu.

Przeciwwskazania:

Poważne problemy skórne, nowotwory. Po mikrodermabrazji, operacjach plastycznych w obrębie twarzy i operacyjnym usunięciu zęba należy odczekać 2 tygodnie. Po botoksie należy odczekać 6 tygodni.

JEDNA
sesja
120 zł
60 minut
PAKIET
3 sesji
240 zł
3 x 60 minut

Umów się na shiatsu w Sochaczewie

Zadzwoń: 881 206 636

"To Tu"

Strefa Zdrowia i Urody
Gawłowska 38, Sochaczew