Masaż twarzy Shiatsu Facelift

Shiatsu Facelift to unikalna kombinacja technik łączących w sobie wiedzę z zakresu zachodniej anatomii, jak i pracę na akupunktach wyróżnionych w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej. Dzięki tym technikom możemy wpływać na mięśnie twarzy, rozluźniać je, wzmacniać, poprawiać ukrwienie i przepływ limfy, przywracać elastyczność i jędrność. 

Shiatsu Facelift jest zabiegiem traktującym nasz organizm holistycznie, prowadzącym do zdrowia i świetnego samopoczucia psychofizycznego. Daje uczucie błogości, harmonii i jednocześnie energii do podejmowania kolejnych wyzwań.

Jest to bardzo efektywna, naturalna technika, która nie wykorzystuje żadnej mechanicznej czy chemicznej ingerencji. Bez skalpela czy innej inwazyjnej metody, pozwala wydobyć nasze naturalne piękno i cieszyć się lepszym samopoczuciem.

Jakie są efekty masażu Shiatsu Facelift?

Pierwszymi i odczuwalnymi natychmiast doznaniami są głęboki relaks, wyciszenie i odprężenie, nasza twarz odzyskuje zdrowy koloryt, blask i witalność. Jednak działania tego przyjemnego zabiegu są daleko szersze. Możemy je odczuć zarówno na poziomie ciała, umysłu, jak i emocji.

Shiatsu Facelift pracuje na umiejscowionych na naszej twarzy, początków i końców 6 z 12 kanałów energetycznych (powiązanych z narządami wewnętrznymi), które wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oplatają nasze ciało. W wyniku tego, choć pracujemy tylko na twarzy, przyczyniamy się do uwolnienia blokad energii (Ki, Chi) oraz przywrócenia równowagi ciała. Tym samym masaż twarzy przekłada się nie tylko na efekty estetyczne, ale także na harmonijne funkcjonowanie całego naszego organizmu.

Przeciwwskazania:

Poważne problemy skórne, nowotwory. Po mikrodermabrazji, operacjach plastycznych w obrębie twarzy i operacyjnym usunięciu zęba należy odczekać 2 tygodnie. Po botoksie należy odczekać 6 tygodni.

Cennik:

30 minut - 75 zł
60 minut - 120 zł
90 minut - 180 zł

Pakiety 3 masaży (do wykorzystania przez 3 miesiące):

3 x 30 minut - 200 zł
3 x 60 minut - 300 zł
3 x 90 minut - 450 zł

Umów się na Shiatsu Facelift w Sochaczewie

Zadzwoń: 881 206 636

"To Tu"
Strefa Zdrowia i Urody Gawłowska 38, Sochaczew