Oferta – Magdalena Marek

Dzięki konsultacjom HOLISTYCZNA REDUKCJA STRESU nauczysz się redukować stres w codziennych sytuacjach, polepszysz swój sen i  samopoczucie, a także wzmocnisz  system odpornościowy. Program terapii ustalany jest każdorazowo indywidualnie. Praca mentalna jest wzbogacona o ziołolecznictwo, aromaterapię, zmianę nawyków życiowych i żywieniowych.

R.E.S.E.T.® to łagodna metoda odprężająca mięśnie szczęki i wyrównująca staw skroniowo-żuchwowy. Pomocna m.in. przy zaciskaniu zębów, "strzelaniu" w szczęce podczas jedzenia czy nocnym zgrzytaniu zębami. Blokady w stawie skroniowo-żuchwowym powstają wskutek stresu, wypadku lub skomplikowanego zabiegu dentystycznego.

Ręcznie robione przeze mnie aromaterapeutyczne świece z wosku sojowego pomogą wprowadzić Twoje ciało, duszę i umysł w pozytywne wibracje. W zależności od tego jaki zapach wybierzesz, możesz się zrelaksować, pobudzić lub lepiej skoncentrować. Świece te palą się o około 50% dłużej niż parafinowe. Są w pełni bezpieczne, biodegradowalne i nietoksyczne.