Hashimoto a stres #oswajamhashimoto

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Headline_Widget”][/siteorigin_widget]

Stres bardzo często towarzyszy chorobie Hashimoto. 

To właśnie stres najczęściej powoduje, że czujesz się jeszcze gorzej.
Myślisz, że musisz walczyć jeszcze mocniej, musisz zrobić jeszcze więcej?

Potrzeba Ci relaksu. Chwili dla siebie, podczas której poczujesz harmonię.

Zaakceptuj siebie, oswój Hashimoto i pobądź ze sobą taką, jaką jesteś naprawdę.[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

O MNIE

Nazywam się Magda Marek. Jestem naturoterapeutką i aktualnie uczę kobiety jak w holistyczny sposób zarządzać stresem w swoim życiu. Robię to poprzez sesje indywidualne online oraz stacjonarnie poprzez pracę z ciałem – masaż shiatsu i niezwykle relaksujący pulsing. Zabiegi te pozwalają rozluźnić ciało, usunąć blokady energetyczne i rozpuścić napięcia, które gromadzą się na skutek codziennych przeżyć i negatywnie wpływają na pracę naszego organizmu. Hashimoto to moja towarzyszka – zdiagnozowano ją u mnie w wieku 17 lat. Bywały w moim życiu okresy, w których czułam się z nią fatalnie, bywały takie, kiedy była mi obojętna. Na dzień dzisiejszy czuję się doskonale. Jestem pełna energii i chęci do działania. Przestałam walczyć z Hashi, zaczęłam oswajać.

 

Udział w wyzwaniu czy spotkania ze mną nie zastąpią wizyty u lekarza specjalisty. Proponowane przeze mnie rozwiązania mogą być uzupełnieniem klasycznego leczenia.