Bezpłatny ebook jest już w drodze do Ciebie.  Sprawdź swoją skrzynkę mailową.

Zanim wyjdziesz mam dla Ciebie OFERTĘ SPECJALNĄ, która jest dostępna tylko przez ograniczony czas. 

 

HANDS FREE FACE YOGA

Słuchaj nagrań i ćwicz Jogę Twarzy bez użycia rąk

ĆWICZ RAZEM ZE MNĄ

Nagrania mp3 z ćwiczeniami Jogi Twarzy to mój autorski pomysł będący odpowiedzią na brak motywacji, o którym często wspominają moje Klientki podczas sesji indywidualnych. Ćwiczenie z nagraniami jest dziecinnie proste – włączasz mp3 i ćwiczysz, gdziekolwiek jesteś. W ramach zakupu otrzymujesz film instruktażowy i 3 nagrania – jedno jest bardziej energetyczne, drugie relaksujące, trzecie dostosowane do kierowania samochodem

Dzięki nim będziesz ćwiczyć regularnie i szybciej zobaczysz pierwsze efekty. 

Wyobraź sobie, że jedziesz do pracy. Wsiadasz do auta, włączasz mp3 HFFY Energy i w rytmie pobudzającej muzyki ćwiczysz ze mną Jogę Twarzy. Na miejsce dojezdżasz rozpromieniona i w dobrym humorze. Miłe rozpoczęcie dnia, prawda?

A wieczorem? Potrzebujesz wyciszenia i rozluźnienia. Idziesz do kąpieli lub na spacer do parku, a w odtwarzaczu włączasz mp3 HFFY Relax. Ćwiczysz Jogę Twarzy w rytmie kojącej muzyki i podnoszących na duchu afirmacji.

 
HFFY-pakiet-

Twoja twarz straciła blask? Chcesz zadbać o siebie w naturalny sposób?

Być może chciałabyś nauczyć się Jogi Twarzy, ale masz sporo na głowie i nie możesz wygospodarować na to czasu? 
A może umiesz już poprawnie wykonywać ćwiczenia, ale zawsze kiedy zaczynasz, coś Cię rozprasza?  

Stworzyłam sekwencję HANDS FREE FACE YOGA (HFFY) specjalnie dla kobiet takich jak Ty. To ćwiczenia, do których wykonania nie potrzebujesz używać rąk. Możesz je wpleść w swoją codzienność i wykonywać np. podczas spaceru, gotowania, sprzątania, jazdy samochodem czy pracy przed komputerem.

Skoro tu jesteś, na pewno pobrałaś już bezpłatny ebook z ćwiczeniami. W tym miejscu chciałabym zaprosić Cię o krok dalej.

Tylko teraz możesz kupić pakiet nagrań HANDS FREE FACE YOGA w promocyjnej cenie 17 zł zamiast 59 zł.

DZIĘKI NAGRANIOM

Projekt bez tytułu (1)

CO OTRZYMASZ W RAMACH ZAKUPU?

OPINIE O PRACY ZE MNĄ

Moja twarz po sesji na bruksizm z Magdą była niesamowicie rozluźniona. Widziałam w lustrze jak złagodniały rysy twarzy. Wprowadzając ćwiczenia z sesji w swoją codzienność moja buzia wygląda wspaniale a ja czuję się ze sobą lepiej, bo wiem, że dbam o siebie.
Kasia
O face yodze słyszłam już dawno, ale dopiero z Magdą zaczęłam ćwiczyć. Magda ma w sobie coś, co mnie urzeka. Lubię ćwiczyć, naśladując Jej ruchy, bo jest w tym łagodne płynięcie, jakiś spokój. Mam wrażenie, jakby każdy ruch dawał mojej twarzy (i mnie) dawkę miłości. Już po kilku minutach czuję się odprężona, a moja twarz wygląda na bardziej zrelaksowaną. Polecam ćwiczenia z Magdą, jest prawdziwą Czarodziejką ❤
Iza

hej, JESTEM MAGDA

Instruktorka Jogi Twarzy, naturoterapeutka, która pomoże Ci naturalnie zadbać o Twarz i Duszę, tak abyś z uśmiechem patrzyła na swoje odbicie w lustrze.

Uczę ćwiczeń Jogi Twarzy i automasażu, a także technik pozwalających zharmonizować przepływ energii w organizmie. Wprowadzę Cię w stan głębokiego relaksu, abyś mogła zregenerować się po ciężkim dniu. Podpowiem także jakie nawyki i pożywianie warto wprowadzić do swojego życia, by długo cieszyć się dobrym samopoczuciem i pięknym wyglądem.

Ze mną odnajdziesz na swojej twarzy nie tylko piękno, ale również spokój i radość. A w sercu? Miłość do Siebie.

© 2021 Dobro z Natury | Polityka Prywatności