HANDS FREE FACE YOGA

Pobierz bezpłatny ebook i ćwicz Jogę Twarzy bez użycia rąk

Twoja twarz straciła blask? Chcesz zadbać o siebie w naturalny sposób?

Być może chciałabyś nauczyć się Jogi Twarzy, ale masz sporo na głowie i nie możesz wygospodarować na to czasu?

Dzięki ebookowi nauczysz się ćwiczeń Jogi Twarzy, które możesz ćwiczyć wszędzie bez użycia rąk.

Wolne ręce = możliwość ćwiczenia podczas spaceru, gotowania, jazdy samochodem. 

 

.
mockup-ebook-hffy

DZIĘKI EBOOKOWI

I JESZCZE COŚ EXTRA

OPINIE O PRACY ZE MNĄ

Moja twarz po sesji na bruksizm z Magdą była niesamowicie rozluźniona. Widziałam w lustrze jak złagodniały rysy twarzy. Wprowadzając ćwiczenia z sesji w swoją codzienność moja buzia wygląda wspaniale a ja czuję się ze sobą lepiej, bo wiem, że dbam o siebie.
Kasia
O face yodze słyszłam już dawno, ale dopiero z Magdą zaczęłam ćwiczyć. Magda ma w sobie coś, co mnie urzeka. Lubię ćwiczyć, naśladując Jej ruchy, bo jest w tym łagodne płynięcie, jakiś spokój. Mam wrażenie, jakby każdy ruch dawał mojej twarzy (i mnie) dawkę miłości. Już po kilku minutach czuję się odprężona, a moja twarz wygląda na bardziej zrelaksowaną. Polecam ćwiczenia z Magdą, jest prawdziwą Czarodziejką ❤
Iza

hej, JESTEM MAGDA

Instruktorka Jogi Twarzy, naturoterapeutka, która pomoże Ci naturalnie zadbać o Twarz i Duszę, tak abyś z uśmiechem patrzyła na swoje odbicie w lustrze.

Uczę ćwiczeń Jogi Twarzy i automasażu, a także technik pozwalających zharmonizować przepływ energii w organizmie. Wprowadzę Cię w stan głębokiego relaksu, abyś mogła zregenerować się po ciężkim dniu. Podpowiem także jakie nawyki i pożywianie warto wprowadzić do swojego życia, by długo cieszyć się dobrym samopoczuciem i pięknym wyglądem.

Ze mną odnajdziesz na swojej twarzy nie tylko piękno, ale również spokój i radość. A w sercu? Miłość do Siebie.

© 2021 Dobro z Natury | Polityka Prywatności