„To Tu” Strefa Zdrowia i Urody, Sochaczew

JAK MOGĘ CI POMÓC?

Pulsing to holistyczna metoda dochodzenia do zdrowia, dzięki której możemy odkryć swój związek ze sobą i z naturalnym rytmem życia. Działa na wszystkich poziomach - ciała, umysłu, emocji i ducha. Delikatne kołysanie przypomni Ci pobyt w łonie matki, gdzie było bezpiecznie, łagodnie i przyjemnie.

Dowiedz się więcej

Shiatsu to japoński masaż, który łączy w sobie tradycyjną medycynę dalekowschodnią z nowoczesnymi technikami. Jest to terapia holistyczna - nie zatrzymuje się tylko na fizycznej powłoce, ale oddziałuje także na umysł i emocje - jest świetnym sposobem na uwolnienie nie wyrażonych wcześniej stresów i napięć. Harmonizuje przebieg energii życiowej.

Dowiedz się więcej

Świecowanie przybyło do Europy od Indian z plemienia Hopi. Zabieg oczyszcza kanał uszny z zanieczyszczeń i reguluje ciśnienie zatok. Wskazany w przewlekłych stanach zapalnych nosa i zatok, zapaleniu gardła i migdałków, przeziębieniach, niedosłuchu, zawrotach głowy.

Dowiedz się więcej

R.E.S.E.T.® to łagodna metoda odprężająca mięśnie szczęki i wyrównująca staw skroniowo-żuchwowy. Pomocna m.in. przy zaciskaniu zębów, "strzelaniu" w szczęce podczas jedzenia czy nocnym zgrzytaniu zębami. Blokady w stawie skroniowo-żuchwowym powstają wskutek stresu, wypadku lub skomplikowanego zabiegu dentystycznego.

Dowiedz się więcej

Dzięki indywidualnym konsultacjom nauczysz się zarządzać stresem w codziennych sytuacjach, polepszysz swój sen i  samopoczucie, a także wzmocnisz  system odpornościowy. Program terapii ustalany jest każdorazowo indywidualnie.

Dowiedz się więcej

Umów się ze mną w Sochaczewie

Zadzwoń: 881 206 636

"To Tu"

Strefa Zdrowia i Urody.
Gawłowska 38, Sochaczew