„To Tu” Strefa Zdrowia i Urody, Sochaczew

JAK MOGĘ CI POMÓC?

Pulsing to holistyczna metoda dochodzenia do zdrowia, dzięki której możemy odkryć swój związek ze sobą i z naturalnym rytmem życia. Działa na wszystkich poziomach - ciała, umysłu, emocji i ducha. Delikatne kołysanie przypomni Ci pobyt w łonie matki, gdzie było bezpiecznie, łagodnie i przyjemnie.

Dowiedz się więcej

Shiatsu to japoński masaż, który łączy w sobie tradycyjną medycynę dalekowschodnią z nowoczesnymi technikami. Jest to terapia holistyczna - nie zatrzymuje się tylko na fizycznej powłoce, ale oddziałuje także na umysł i emocje - jest świetnym sposobem na uwolnienie nie wyrażonych wcześniej stresów i napięć. Harmonizuje przebieg energii życiowej.

Dowiedz się więcej

Świecowanie przybyło do Europy od Indian z plemienia Hopi. Zabieg oczyszcza kanał uszny z zanieczyszczeń i reguluje ciśnienie zatok. Wskazany w przewlekłych stanach zapalnych nosa i zatok, zapaleniu gardła i migdałków, przeziębieniach, niedosłuchu, zawrotach głowy.

Dowiedz się więcej

R.E.S.E.T.® to łagodna metoda odprężająca mięśnie szczęki i wyrównująca staw skroniowo-żuchwowy. Pomocna m.in. przy zaciskaniu zębów, "strzelaniu" w szczęce podczas jedzenia czy nocnym zgrzytaniu zębami. Blokady w stawie skroniowo-żuchwowym powstają wskutek stresu, wypadku lub skomplikowanego zabiegu dentystycznego.

Dowiedz się więcej

Umów się ze mną w Sochaczewie

Zadzwoń: 881 206 636

"To Tu"

Strefa Zdrowia i Urody.
Gawłowska 38, Sochaczew

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.