Soul Body Fusion®

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

Ludzie wciąż zmagają się z problemami, zarówno fizycznymi jak i mentalnymi, nie przypuszczając nawet, co leży u podłoża tego wszystkiego: zerwana więź pomiędzy duszą i ciałem.  – Deepak Chopra.

Soul Body Fusion® w prosty i łagodny sposób wzniesie Cię na wyższy poziom świadomości, wzmocni intuicję i sprawi, że duchowe i fizyczne aspekty Ciebie będą jeszcze bardziej ze sobą połączone. Dzięki temu będziesz miała dostęp do najwyższej mądrości i wiedzy, które są w Tobie.

Co daje Soul Body Fusion®

Soul Body Fusion® to prosty proces, który przywraca zestrojenie ciała na poziomie komórkowym, z możliwie najwyższą energią, jaką może ono utrzymać. Dzięki temu mamy lepszy dostęp do swojej intuicji, czujemy wewnętrzne prowadzenie, podejmujemy trafniejsze decyzje, potrafimy lepiej radzić sobie w życiu prywatnym i zawodowym. W wielu tradycjach duchowych mówi się, że „wszystkie odpowiedzi są w nas”. Soul Body Fusion® pomaga znaleźć dostęp do tych odpowiedzi i odkryć w sobie wewnętrznego Przewodnika, który mądrze będzie prowadził nas przez meandry życia.

Zmiany są trwałe i niekończące się – trwałe, ponieważ nasze komórki się zmieniają, by dostroić się do wyższych częstotliwości. Niekończące się, ponieważ dusza nie ma granic. Ta piękna synchronizacja duchowego i fizycznego aspektu nas zachodzi na poziomie kwantowym.

Kiedy Soul Body Fusion® może pomóc? W sytuacjach gdy:

 • czujesz brak równowagi w swoim życiu,
 • jesteś na życiowym rozstaju dróg,
 • masz niskie poczucie własnej wartości,
 • czujesz się zagubiony,
 • masz niski poziom energii i często chorujesz,
 • odczuwasz brak szczęścia,
 • doświadczasz depresji,
 • chcesz doświadczyć pełni,
 • pragniesz w pełni rozwinąć swój potencjał,
 • chcesz zyskać wewnętrzne prowadzenie,
 • pragniesz rozwinąć swoją intuicję.

Twórcą Soul Body Fusion® jest Jonette Crowley. Jest uznaną na całym świecie nauczycielką, coachem, mówcą motywacyjnym, założycielką Center for Creative Consciousness (Centrum Kreatywnej Świadomości), organizacji dedykowanej rozwojowi osobistemu i duchowemu. Jonette jest badaczem i odkrywcą, podróżuje po całym świecie prowadząc grupy do miejsc mocy. Jest współczesną mistyczką, obdarzoną zdolnościami jasnosłyszenia i uzdrawiania.

SESJA SOUL BODY FUSION® NIE ZASTĄPI WIZYTY U LEKARZA LUB TERAPEUTY. JEŻELI CIERPISZ NA CHOROBĘ FIZYCZNĄ CZY PSYCHICZNĄ POLECAM RÓWNOLEGLE ZASIĘGNĄĆ PORADY SPECJALISTY

Zachęcam do udziału w 3 sesjach Soul Body Fusion. Zmiany są trwalsze, głębsze, bardziej widoczne.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_PriceTable_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Headline_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Features_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_GoogleMap_Widget”][/siteorigin_widget]