Odprężające masaże i Joga Twarzy w Warszawie

MASAŻE TWARZY

Po masażu Shiatsu Facelift twarz odzyskuje zdrowy koloryt, blask i witalność. Bez skalpela czy innej inwazyjnej metody, wyzwala nasze naturalne piękno i pozwala cieszyć się lepszym samopoczuciem. Działania tego zabiegu są daleko szersze. Daje uczucie głębokiego relaksu, błogości, harmonii i jednocześnie energii do podejmowania kolejnych wyzwań.

Dowiedz się więcej

R.E.S.E.T.® to łagodna metoda odprężająca mięśnie szczęki i wyrównująca staw skroniowo-żuchwowy. Pomocna m.in. przy zaciskaniu zębów, "strzelaniu" w szczęce podczas jedzenia czy nocnym zgrzytaniu zębami. Blokady w stawie skroniowo-żuchwowym powstają wskutek stresu, wypadku lub skomplikowanego zabiegu dentystycznego.

Dowiedz się więcej

JOGA TWARZY

Podczas 1,5 godzinnego spotkania przeprowadzana jest ankieta, dzięki której dobieram indywidualnie dopasowane ćwiczenia jogi twarzy i automasażu, które należy praktykować w domu. W ramach sesji otrzymasz: profesjonalną konsultację, materiały opisujące 20-minutowy codzienny trening twarzy, opis dodatkowych technik (dopasowanych do Ciebie), indywidualne wskazówki poprawiające kondycję Twojej skóry.

Dowiedz się więcej

Szukasz niespodzianki urodzinowej, pomysłu na baby shower, wieczór panieński lub po prostu urozmaicenia wieczoru z przyjaciółkami? A może chcesz zorganizować zajęcia dla pracowników? Naucz się jogi twarzy w gronie bliskich osób. W zależności od ustaleń, warsztaty mogą obejmować różny zakres materiału (m.in. ćwiczenia, automasaż, punkty akupresurowe, ćwiczenia relaksacyjne i oddechowe, informacje o pożywieniu wspierającym zdrową skórę i codziennych nawykach). Czas trwania 1,5-3 godziny. Możliwy dojazd w dowolne miejsce.

Dowiedz się więcej

MASAŻE CIAŁA

Spotkanie zaczyna się 5-minutową sesją relaksacyjną. Następnie przechodzimy do masażu ciała (tułów, nogi, ręce). Ostatni etap to kojący masaż głowy i twarzy. Specjalnie dobrane ruchy uwolnią napięcia całego ciała i wpłyną pozytywnie na poziom energii. Dodatkowo efekt ukojenia potęguje zastosowanie aromaterapii, która pozytywnie oddziałuje na układ nerwowy.

Dowiedz się więcej

Pulsing to holistyczna metoda dochodzenia do zdrowia, dzięki której możemy odkryć swój związek ze sobą i z naturalnym rytmem życia. Działa na wszystkich poziomach - ciała, umysłu, emocji i ducha. Delikatne kołysanie przypomni Ci pobyt w łonie matki, gdzie było bezpiecznie, łagodnie i przyjemnie.

Dowiedz się więcej

Umów się ze mną w Warszawie

Zadzwoń: 881 206 636

Naturalne Centrum Zdrowia

Grażyny 15, Warszawa