Odbierz bezpłatny ebook z zestawem ćwiczeń dla Ciała, Umysłu i Emocji...

Starasz się być codziennie uśmiechnięta i pełna energii, ale zdarzają się sytuacje, w których czujesz się zestresowana, przemęczona lub przytłoczona codziennymi obowiązkami? Jesteśmy tak zabiegane, że brakuje nam chwili wytchnienia na pobycie same ze sobą. Dlatego warto nauczyć się relaksować i osiągać stan głębokiego odprężenia.

Stan relaksu pozwala odpuścić napięcia i stresy, które zbierają się w naszym ciele i zaprzątają głowę.

Wprowadź do swojego życia więcej harmonii

W ebooku znajdziesz zestawy ćwiczeń z opisami na 3 dni. Są one krótkie i łatwe do wykonania,
a jednocześnie bardzo skuteczne. Możesz je wykonywać w dowolnie wybranym przez siebie momencie w ciągu dnia.

Ćwiczenia pokażą Ci, że nosisz w sobie wszystko czego potrzebujesz, aby poczuć się lepiej sama ze sobą. Rozwiązanie masz zawsze przy sobie - jesteś cudem Natury. 

Nikt nie zrobi tego za Ciebie!

Codzienne wchodzenie w stan relaksu da Ci siłę do działania. Dzięki temu wzrośnie poziom Twojej energii, zyskasz lepsze samopoczucie, spokój w codzienności i chęć do spełniania marzeń. 

 

 

Odprężenie. Co dobrego oferuje?

Usuwa negatywne skutki codziennego stresu.
Wzmacnia system odpornościowy.
Przyspiesza proces zdrowienia.
Poprawia pamięć i wzmacnia koncentrację.
Poprawia ogólne nastawienie do życia.
Pobudza kreatywność i chęć do działania.OPINIE KOBIET...

Co o ćwiczeniach mówią inne kobiety?

caret-down caret-up caret-left caret-right
Magda Baranowska www.wspolczesnyrodzic.pl

Pobrałam i przetestowałam. Teraz sięgam po program relaksu za każdym razem, gdy czuję się wyczerpana. Jestem rodzicem, moja energia życiowa zużywa się z zaskakującą szybkością. Polecam te ćwiczenia każdemu, kto chce się zrelaksować i odzyskać energię. Bardzo mi odpowiada podejście Magdy, by skupić się na sobie, na tym co jest w nas. Często powtarzam rodzicom, których szkolę, by dbali o siebie i systematycznie „ładowali baterię”. Wspaniałym sposobem na ładowanie baterii są ćwiczenia Magdy. Można je robić kiedy się chce i kiedy się czuje spadek formy. Sama je stosuję i polecam też Tobie.

KIM JESTEM?

Nazywam się Magdalena Marek. Jestem naturoterapeutką, terapeutką pracy z ciałem. Pomagam kobietom się relaksować i poczuć lepiej w swoim ciele. Wykonuję odprężające masaże twarzy i ciała  w Sochaczewie.