Poznajmy się

Dzień dobry!

Jestem Magda. Pomogę Ci zniwelować napięcia w ciele i holistycznie zadbać o siebie.

Zapraszam na masaż do Sochaczewa lub na naukę online Jogi Twarzy, automasażu, akupresury, technik relaksu i pracy z wewnętrzną energią. Wszystko po to, abyś poczuła się lekko, atrakcyjnie i promieniała swoim blaskiem wokół.
 
Od zawsze byłam zainteresowana różnymi sposobami ludzi na zachowanie zdrowia i pogody ducha. Studiowałam antropologię na Uniwersytecie Warszawskim, a pracę magisterską obroniłam na temat zależnościach pomiędzy sposobem odżywiania a samopoczuciem.

Kontynuowałam naukę w dziedzinie terapii naturalnych i w marcu 2018 roku odebrałam dyplom Naturoterapeuty w specjalności biomasaż. Specjalizuję się w masażach relaksacyjnych, niwelujących napięcia i poprawiających samopoczucie psychiczne, a także w masażach twarzy.

Jestem certyfikowaną instruktorką profesjonalnego automasażu twarzy i Jogi Twarzy wg metody Danielle Collins Face Yoga Method. Ukończony przeze mnie kurs jest zatwierdzony i akredytowany przez International College of Holistic Medicine oraz International Institute for Complementary Therapists.

Twarz jest odzwierciedleniem naszego samopoczucia i stanu zdrowia. Zdając sobie sprawę z tego, w jaki sposób emocje i towarzyszący nam na co dzień stres, oddziałują nie tylko na ciało i umysł, ale także na nasz wygląd zewnętrzny, zainteresowałam się psychokosmetologią i dołączyłam do Programu Beauty By Psychocosmetology.

Ukończyłam także szereg dodatkowych szkoleń, dzięki którym poznałam techniki pozwalające zachować wewnętrzny spokój i witalność – m.in. Terapeuta Healthy Aging, techniki relaksacyjne, kilkanaście kursów masażu (m.in. masaż Shiatsu, Shiatsu Facelift, masaż tkanek głębokich twarzy, szyi, dekolt i pleców, masaż próżniowy, masaż twarzy i ciała Gua Sha, akupresura,, terapia pulsacyjna, koreańska terapia kostno-mięśniowa), wizualizacje medyczne, psychologia zdrowia,  psychoneuroregulacja.

W 2021 roku założyłam platformę online Relax & Beauty, która umożliwia kobietom z całego świata naukę technik automasażu i jogi twarzy bez wychodzenia z domu.

Jogi twarzy uczę także na warsztatach wyjazdowych, wieczorach panieńskich i kobiecych spotkaniach.