POMAGAM ROZKWITAĆ

KAŻDA Z NAS JEST PIĘKNA, ALE CZASEM O TYM ZAPOMINAMY

Jestem Magda, Twoja przewodniczka po naturalnych metodach zachowania piękna. Pomogę Ci holistycznie zadbać o siebie, tak abyś z uśmiechem patrzyła na swoje odbicie w lustrze.

Nauczę Cię połączenia Jogi Twarzy, automasażu, akupresury, technik relaksu i pracy z wewnętrzną energią. Wszystko po to, abyś poczuła się atrakcyjnie i promieniała swoim blaskiem wokół. 

Pracuję online, a także stacjonarnie w Sochzczewie. Jeśli masz ochotę, mogę przyjechać na warsztaty w dowolne miejsce w Polsce.

piękny wygląd

Dzięki ćwiczeniom i moim wskazówkom, Twoja twarz rozpromienieje dawnym blaskiem

lepsze samopoczucie

Dzięki relaksowi i akupresurze pobudzisz organizm do procesów samoreguracji i regeneracji

ukochanie siebie

Dzięki swojemu kojącemu dotykowi, zmieni się Twoja relacja z samą sobą i z innymi.

Kiedy patrzysz teraz na moje zdjęcie widzisz kobietę, która zna swoją wartość. Chcę, żebyś wiedziała, że nie zawsze taka byłam. 

Był w moim życiu czas, kiedy nienawidziłam siebie i nie mogłam patrzeć na swoje odbicie w lustrze. Moja transformacja zaczęła się, kiedy pewnego dnia nieśmiało spróbowałam spojrzeć na samą siebie oczami miłości. Gdy po jakimś czasie dodałam do tego moc kojącego dotyku, to moja relacja z samą sobą weszła na zupełnie inny poziom. 

I właśnie tego – takiej życzliwej relacji ze sobą, ze swoim ciałem, chciałabym Cię nauczyć. Zmiany perspektywy, a także codziennych masaży i ćwiczeń, dzięki którym poczujesz się boginią w swoim ciele. 

Już teraz nią jesteś, wiesz? Być może po prostu zagubiła się gdzieś w morzu cudzych myśli i opinii na Twój temat. Pomogę Ci ją odnaleźć.

Zasady, które mi przyświecają w pracy:

1. Każda z nas jest częścią Natury, jest zależna od jej praw;.
2. Nasz sposób myślenia oraz przekonania na własny temat mogą wzmacniać lub osłabiać organizm oraz wpływać na nasz wygląd.
3. Nieustanne życie w stresie może ograniczać dopływ krwi i tlenu, upośledzać system odpornościowy a także wpływać na nasz wygląd.

MOJA EDUKACJA

Od zawsze byłam zainteresowana różnymi sposobami ludzi na zachowanie zdrowia i pogody ducha. Studiowałam etnologię na Uniwersytecie Warszawskim, a pracę magisterską obroniłam na temat zależnościach pomiędzy sposobem odżywiania a samopoczuciem.

Kontynuowałam naukę w dziedzinie terapii naturalnych i w marcu 2018 roku odebrałam dyplom Naturoterapeuty (kod zawodu 323009).

Jestem certyfikowaną instruktorką profesjonalnego automasażu twarzy i Jogi Twarzy wg metody Danielle Collins Face Yoga Method. Ukończony przeze mnie kurs jest zatwierdzony i akredytowany przez International College of Holistic Medicine oraz International Institute for Complementary Therapists.

Twarz jest odzwierciedleniem naszego samopoczucia i stanu zdrowia. Zdając sobie sprawę z tego, w jaki sposób emocje i towarzyszący nam na co dzień stres, oddziałują nie tylko na ciało i umysł, ale także na nasz wygląd zewnętrzny, zainteresowałam się psychokosmetologią i dołączyłam do Programu Beauty By Psychocosmetology.

Ukończyłam także szereg dodatkowych szkoleń, dzięki którym poznałam techniki pozwalające dłużej zachować młodość, wewnętrzny spokój i witalność – m.in. Terapeuta Healthy Aging, techniki relaksacyjne, kilkanaście kursów masażu (m.in. masaż Shiatsu, Shiatsu Facelift, masaż tkanek głębokich twarzy, szyi, dekolt i pleców, masaż próżniowy, masaż twarzy i ciała Gua Sha, akupresura,, terapia pulsacyjna), wizualizacje medyczne, psychologia zdrowia,  psychoneuroregulacja.