Voucher na masaż w Sochaczewie


Voucher online na masaż w Sochaczewie

Płatność online (BLIK, przelew online, płatność kartą, PayPal)
Natychmiastowa realizacja (otrzymujesz PDF mailem, w formacie A4 – gotowy do druku lub wysłania mailem obdarowanej osobie). Opcjonalnie istnieje także możliwość odbioru osobistego (wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym)
Osoba obdarowana sama wybiera jeden z 6 dostępnych rodzajów masażu. Ty wybierasz teraz tylko czas masażu
Voucher do wykorzystania przez 9 miesięcy
Obdarowana osoba sama wybiera dogodny termin i rodzaj masażu
Do wykorzystania w gabinecie w Sochaczewie
Uniwersalny voucher dla kobiety lub mężczyzny

Obdarowana osoba wybiera jeden z sześciu masaży:

relaksacyjny od stóp do głowy Toja
pleców i karku
pulsacyjny
odmładzający masaż Glow
masaż twarzy bańkami
masaż twarzy Gua Sha

Opinie

Szymon
Szymon
2024-02-08
Bardzo polecam. Lepsze samopoczucie zagwarantowane zarówno przez fantastyczny masaż jak i bardzo miłą panią Magdalenę.
Emilia Terefenko
Emilia Terefenko
2024-02-01
Zajęcia masażu organizowane przez Magdę były dla mnie wielką przyjemnością i korzyścią. Profesjonalizm, zaangażowanie, miłą atmosfera.
Izabela Szut
Izabela Szut
2024-01-12
Madzia przesympatyczna osoba. Podchodzi do klienta z wielkim sercem i zaangażowaniem. Chodzę na masaż systematycznie i jestem bardzo zadowolona. Pomaga mi w walce z bruksizmem. Po masażu twarzy i całego ciała mam więcej energii i lepsze samopoczucie. Jestem szczęśliwa, że odkryłam taką osobę ?
Dariusz Daro
Dariusz Daro
2023-11-14
Ok
Agnieszka K.
Agnieszka K.
2023-09-30
Fantastyczny masaż, bardzo profesjonalnie wykonany i dobrany do moich specyficznych potrzeb. Pani Magda potrafi zrelaksować i przynieść prawdziwą ulgę- bardzo polecam!
Beata Krzeminska
Beata Krzeminska
2023-09-15
Pani Magda to cudowna, energetyczna, pełna ciepła osoba. Wspaniałe ręce, delikatna, chodze do niej na masaże od ponad dwóch lat sysytematycznie, uwielbiam ten czas relaksu, który u niej spędzam. Serdecznie polecam !!!!!!!!!!
Katarzyna D
Katarzyna D
2023-08-15
Cudowna kobieta z darem w dłoniach i dobrą energią. Specjalistka w każdym calu a jeszcze do tego dusza człowiek. Regularna joga twarzy gwarantuje widoczne efekty. Minusem jest tylko to, że od Magdy i jej masaży można się uzależnić. :) Polecam serdecznie
Ewa Szafaryn
Ewa Szafaryn
2023-06-23
Polecam z całego serca , szczególnie osobom zabieganym , zapracowanym. Bardzo indywidualne podejście Madzi sprawia ,że za każdym razem wychodzę z piękną twarzą i piękną duszą :)

Potrzebujesz pomocy?

Chcesz umówić się na odbiór osobisty?

Masz pytania?

Najczęściej zadawane pytania

odnośnie zakupu voucheru

Czy vouchery są ważne przez określony czas?

Tak, vouchery mają ważność 9 miesięcy od daty zakupu.

Jak mogę zapłacić za voucher online?

Jest kilka opcji: szybkie płatności online imoje, BLIK, PayPal, karty płatnicze (Visa, MasterCard), przelew tradycyjny. Jest możliwość także zapłaty gotówką, ale w takiej sytuacji proszę wcześniej o kontakt telefoniczny: 881 206 636.

Kiedy po zakupie otrzymam voucher w pdf do druku?

Vouchery są wysyłane automatycznie niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności. Jeśli użyjesz szybkich płatności, otrzymasz voucher na maila od razu (maksymalnie 10 minut po zakupie). Zatem jeśli zależy Ci na czasie, wybierz szybkie płatności, BLIK, PayPal lub płatność kartą. W takiej sytuacji nie wybieraj opcji przelewu tradycyjnego, ponieważ zwykle jego zaksięgowanie zajmie 1-2 dni).

Czy dostanę fizyczną wersję vouchera?

Vouchery są dostarczane w formie elektronicznej w pdf na podany podczas składania zamówienia adres e-mail, ale jeśli chcesz, możemy również umożliwić Ci odbiór wersji papierowej zakupionego wcześniej vouchera. W takiej sytuacji proszę o kontakt pod numerem telefonu 881 206 636.

Czy mogę zakupić voucher telefonicznie?

Oczywiście, że jest możliwy zakup telefoniczny i płatność blikiem na telefon lub umówienie się na płatność gotówką. W takiej sytuacji proszę o kontakt pod numerem 881 206 636.

Czy otrzymam potwierdzenie zakupu vouchera?

W przypadku gdy potrzebujesz fakturę – zaznacz ten fakt podczas składania zamówienia, a otrzymasz fakturę drogą mailową. W przeciwnym wypadku paragon fiskalny będzie do wglądu i odbioru (po wcześniejszym umówieniu) w siedzibie firmy Magdalena Marek Dobro z Natury przy ul. Zachodniej 18 w Paprotni.

Najczęściej zadawane pytania

odnośnie realizacji voucheru

Co zrobić, aby zrealizować voucher?

Aby zrealizować voucher, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia dogodnego terminu masażu. Można wypełnić także formularz dostępny na stronie www.dobroznatury.pl/bon. Wszystkie informacje niezbędne do dokonania rezerwacji znajdują się na voucherze. Zwróć uwagę na termin ważności bonu podarunkowego, aby go nie przekroczyć.

Czy można wymienić voucher na inny masaż?

Vouchery są przeznaczone na konkretne masaże, jednak w przypadku chęci osoby obdarowanej, możemy dokonać zmiany na inny masaż w tej samej cenie. Istnieje także możliwość, że obdarowana osoba dopłaci do droższego masażu. W przypadku wymiany na tańszy masaż, różnica kwoty masażu nie jest zwracana.

Czy osoba obdarowana może przekazać voucher innej osobie?

Jak najbardziej, ale w takiej sytuacji podczas dokonywania rezerwacji niezbędne będzie podanie kodu umieszczonego w lewym dolnym rogu vouchera.

Gdzie znajduje się gabinet?

Wynajmuję gabinet w Mówimy Centrum Logopedii przy ul. Reymonta 16 w Sochaczewie.

Jakie są godziny otwarcia gabinetu?

Gabinet nie ma stałych godzin otwarcia, zatem pracuję w gabinecie dostosowując się do Państwa potrzeb. Możliwe dostępne terminy podam podczas dokonywania rezerwacji.

Czy można przyjść do gabinetu i umówić się na masaż?

Preferuję zapisy wyłącznie telefoniczne, mailowe i poprzez formularz dostępny na stronie www.dobroznatury.pl/kontakt. Wynika to z faktu, że kiedy jestem w gabinecie i wykonuję np. masaż relaksacyjny, nie mam możliwości przerwania go i obsłużenia nikogo w tym czasie.

Co jeśli osoba obdarowana zgubi voucher?

W takiej sytuacji proszę o kontakt, z pewnością pomogę. Po weryfikacji zakupu mogę przesłać kopię vouchera na adres e-mail.

voucher na masaż sochaczew


Gabinet znajduje się w MówiMY. Centrum Terapii Logopedycznej
ul. Reymonta 16, Sochaczew
Godziny pracy dopasowane do Państwa potrzeb
Zapisy wyłącznie telefoniczne lub SMS: 881 206 636

Istnieje także możliwość masażu w gabinecie Plotherapy w Teresinie
oraz dojazdu do domu w obrębie Teresina i okolic.
Więcej informacji pod numerem: 881 206 636

Podaruj chwilę relaksu